Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Thera-Baume

4,900 L

Trajtim per trupin e per fytyren

1 stok

SKU: 3700914602143 Kategori: , ,

Përshkrim

Thera Baume është e përbërë nga Omega 6, vaji esencial i livandos, dylli i bletës, kamomili dhe Vitamina F.Ky trajtim ndihmon kundër problemeve që prekin epidermën dhe ju lejon të mbroni lekurën ndërsa e zbutni atë. Eshte i përshtatshëm për lëkurë me akne.