Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Stimulateur Fermeté Visage / Facial Firmness Stimulator

42,000 L

STIMULUES
NGJESHURIE FYTYRE

1 stok

Përshkrim

Aksesorë të përfshirë: Cotton pad ring, Kapak mbrojtes, AC Adaptorhead

SPECIFIKIME: Purifikues, gjallërues e tonifikues fytyre, me kokë prej titani

Produkt bukurie 3 në 1: Pastron, Gjallëron dhe Tonifikon.

Koka prej titani përhap një mikro-rrymë joinvazive për ta hidratuar epidermën dhe për të ndihmuar kundër shtendosjes. Mjaftojnë 3 deri në 8 minuta që të shikoni ndryshimin në fytyrën tuaj.