Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Shaker

2,983 L

PAJISJE

3 stok

SKU: 3770010115045 Kategori: ,

Përshkrim

“Para-përziejeni shkundjen dhe mbajeni në çantën tuaj në mënyrë të sigurtë për shkak të vulës së provës së rrjedhjes.
Steelelik inox i izoluar në dyshe – mban të freskët përmbajtjen deri në 12 orë.
Dorezë e përshtatshme për mbajtjen – kapëse në pjesën e jashtme të çantës ose fiksuesit të filxhanit.”