Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Sérum Regenescence / Serum Anti-Age Regenescence

7,500 L

Trajtim Dite

1 stok

SKU: 3700914603256 Kategori: , ,

Përshkrim

Serum Anti-Age Regenescence është e përbërë nga qelizat burimore Centella Asiatica, qelizat bimore të trëndafilit njëqindfletësh.Është një koncentrat përbërësish kundër plakjes për një lëkurë të rigjeneruar.Serumi Rigjenerues Anti-Plakje rindez vitalitetin e qelizave falë pranisë së qelizave në dy bimë të rralla: Centella Asiastica, një rinovues i mirëfilltë dhe Centifolia Rose, një rigjenerues epidermik. Cilësia e këtij serumi e bën lëkurën të butë dhe rrezatuese. Formula e saj unike rigjeneron epidermës duke bërë që lëkura të jete më e fortë.