Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Norvia VLCD Vanilla

8,500 L

PLOTËSUES USHQIMOR

6 stok

SKU: 5391531741995 Kategori: , ,

Përshkrim

Norvia VLCD është një formulë 100% bimore, me proteina soje, fibra soje dhe fosfolipide soje, duke ju lejuar të humbni peshë në mënyrë të shpejtë dhe të sigurtë.Formula e NORVIA VLCD bazohet në shumë studime klinike të kryera për një periudhë prej më shumë se 30 vjet. Përbërësit dhe formulat e përdorura ndihmojnë në përmirësimin e shëndetit kardiovaskular dhe zvogëlimin e kolesterolit. Gjithashtu është projektuar për të mbajtur masën muskulore gjatë periudhës së humbjes së peshës, kjo formulë siguron rritje të niveleve të energjisë pasi përmban të gjithë lëndët ushqyese, vitaminat dhe mineralet e nevojshme që trupi të funksionojë si duhet.