Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Lait Demaquillant Tilleul / Lime Blossom Cleansing Milk

2,900 L

Pastrues për fytyrën

4 stok

SKU: 3700914602822 Kategori: , ,

Përshkrim

Lime Blossom Cleansing Milk është i përbërë nga ekstrakti i lules së limonit jeshil, ekstrakt i farës së moringës. Ky trajtim rigjalleron dhe freskon lëkurën duke i dhënë asaj një shkëlqim dhe butësi të menjëhershme.