Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Crème Matifiante Anti-Imperfections / Anti-Imperfection Mattifying Cream

5,200 L

Trajtim Dite

1 stok

SKU: 3700914603584 Kategori: , ,

Përshkrim

Anti-Imperfection Mattifying Cream është i përbërë nga kompleksi Iris, zinku, Vitamina A, pluhur orizi, vaj makadamie.Ky produkt përmirëson pamjen e përgjithshme të lëkurës, e ngjesh atë gjatë gjithë ditës, rregullon prodhimin e sebumit, forcon poret dhe lufton papërsosmëritë, gjithashtu ushqen edhe lëkurën.