Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Crème Calmazulene / Calmazulene Cream

5,200 L

Krem Dite dhe Nate

2 stok

SKU: 3700914603508 Kategori: , ,

Përshkrim

Calmazulene Cream është i përbërë nga ekstrakti i aloe verës, kamomili, bisabolol dhe vaj luledielli. Ky krem ka veti qetësuese që e bëjnë atë një kremi ideal për lëkurë të ndjeshme. Calmazulene Cream jep rezultate të shkëlqyera kundër skuqjes, acarimeve dhe djegieve nga dielli. Ky krem është i përshtatshëm edhe për meshkujt, për qetësimin nga përdorimi i pajisjeve të rrojës dhe mbajtjen e lëkurës së hidratuar gjatë ditës dhe natës.