Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Crème Anti-Age Regenescence / Regenescence Anti-Ageing Cream

7,000 L

Trajtim Dite

2 stok

SKU: 3700914603560 Kategori: , ,

Përshkrim

Është e përbërë nga qelizat staminale të bimëve Centella Asiatica, ekstrakte të bimëve Helichrysum.Për shkak se lëkura sa vjen e dehidrohet me moshën, është e nevojshme që ne të kujdesemi për të. Kjo formulë ka përbërës që eleminon rrudhat ndihmon që fytyra te jetë e fortë,dhe të ketë shkëlqim. Falë strukturës së saj kremoze, lëkura rikthen komoditetin dhe fleksibilitetin e saj.