Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Caviar Expert Daylissime Regard / Caviar Expert Daylissime Eye Care

9,600 L

Trajtim Dite

2 stok

SKU: 3700914603638 Kategori: , ,

Përshkrim

Caviar Expert Daylissime Eye Care është i përbërë nga Ekstrakti havjar, koncentrat algash kafe, mikro-alga jeshile. Ky koncentrat përfshin zvogëlimin e rrudhave, zvogëlimin e qeseve nën sy dhe forcimin e zonës delikate rreth syve.