Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Caviar Expert Anti anti-rides visage

10,300 L

Trajtim per fytyren

3 stok

SKU: 3700914603621 Kategori: , ,

Përshkrim

Caviar Expert Daylissime Face Cream është i përbërë nga ekstrakti havjar, ekstrakt orizi, plankton detar. Ky trajtim kombinon 3 lëndë kundër plakjes që përmirësojnë ngjeshurinë dhe elasticitetin e lëkurës, zvogëlojnë rrudhat dhe përmirësojnë strukturën e lëkurës.