Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Biotilt

4,500 L

Pastrues per trupin

3 stok

SKU: 3700914603379 Kategori: , ,

Përshkrim

Biotilt është një bazë larëse për trupin e cila është e përbërë nga vaji esencial eukalipti, ekstrakte sherebele dhe aloe vera. Pra është nje xhel pastrues ekstra i butë me shumë përdorime, i cili e mban lëkurën e butë.