Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

BB Crème / BB Cream Complexion Secret

5,300 L

Make-up / MAKIJAZH

4 stok

SKU: 3700914602174 Kategori: , ,

Përshkrim

BB Crème është i përbërë nga ekstrakte bizeleje, filtra UVA/UVB, kompleks peptidesh, vaj bërthamash rrushi dhe vitaminë A. Ka një strukturë kremoze, i jep një ngjyrë të njëtrajtshme fytyrës. Përfitimet e këtij kremi janë të shumëfishta dhe është e përshtatshme për cdo lloj lëkure.