Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

Baume Réparateur Regard / Eye Repair Balm

4,500 L

Trajtim për sytë: Eye Repair Balm përbëhet nga peptide, kompleks bimor dhe vitaminë E.

Ky lëng rekuperon thellë zonën delikate rreth syve, ka një veprim qetësues, lehtësues duke i zvogëluar, eliminuar rrathët poshtë syve.

2 stok

SKU: 3700914602730 Kategori: , ,

Përshkrim

Trajtim për sytë: Eye Repair Balm përbëhet nga peptide, kompleks bimor dhe vitaminë E. Ky lëng rekuperon thellë zonën delikate rreth syve, ka një veprim qetësues, lehtësues duke i zvogëluar, eliminuar rrathët poshtë syve.