Wellness

Lorem ipsum dolor sit amet, ex sed nostro pertinax. Aeque placerat ne eum.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Dyqan

API Baume Pro Nutrition / API Pro Nutrition Balm

2,500 L

Balsam Buzesh

8 stok

SKU: 3700914602884 Kategori: , ,

Përshkrim

API Baume Pro Nutrition është i përbërë nga ekstrakti i propolisit, gjalpi i kakaos, Vitamina E, SPF 15 UVB. Është një trajtim që ushqen dhe mbron buzët e dëmtuara ose të thata duke i dhënë atyre butësi dhe komoditet.